ברכות

במשך השנים בהן אני עוסקת בעיצוב גרפי מצאתי שאנשים רבים עוברים לברכות סטנדרטיות של “חג שמח ושנה טובה” בווצאפ וברשתות החברתיות.

הכל הפך למעין ברירת מחדל, ואם כבר הוסיפו תמונה או גיף מנצנץ זה תמיד נראה באיכות ירודה ובלי מחשבה עיצובית עמוקה (או אם יורשה לי לצטט קולגות “ללא מחשבה עיצובית כלשהי” / “ברכה שהדודה מצאה בגוגל”  / “ברכה שילדה בכיתה ד’ עיצבה עם המון נצנצים וצבעים לא קשורים”……).


החלטתי שבחלקת האלוהים הקטנה שלי אני אעניק לסביבה שלי ברכות מעוצבות יותר, לנסות להחזיר את ההנאה שבכתיבת ברכה אישית לקרובים ורחוקים. וכיוון ש
היום דרך המחשב ניתן ליצור המון דברים גם אם אין רקע עיצובי כלשהו, אני מספקת כמעט מדי שנה מבחר חדש של “שנות טובות” מעוצבות בסגנונות שונים לשימוש חופשי (אשר ניתן להוסיף עליהן בקלות מלל משלכם!) ו/או לשיתוף. באהבה!

 

בנוסף לברכות החינמיות הנ”ל אני מעצבת עבור עסקים לפי הצורך ברכות שנשלחות לדפוס (וגם בדוא”ל) ללקוחות ולעובדים בהן ייכנס המיתוג של הארגון והמילים האישיות של המנכ”ל/ית ללקוחות, לספקים ולעובדים, לעיתים הברכה המעוצבת מצורפת למתנה לחג.

אם בחרתם להעניק ברכות ממותגות שימו לב שצריך לשלוח אותן בזמן ולכן כדאי להיערך כמה שיותר מוקדם לנושא – גם מבחינה תקציבית וגם מבחינת לוגיסטיקה.

אתם ודאי שואלים “למה כדאי בכלל להשקיע זמן וכסף בברכה מעוצבת ללקוחות?”

ריכזתי כמה סיבות שכדאי לקחת אותן בחשבון, לחצו להמשך קריאה