מדוע כדאי לי להשקיע בברכות מעוצבות?

בנוסף לברכות החינמיות שאני מעניקה לעוקביי בכל שנה, אני מעצבת עבור עסקים לפי הצורך ברכות שנשלחות לדפוס (וגם בדוא”ל) ללקוחות ולעובדים בהן ייכנס המיתוג של הארגון והמילים האישיות של המנכ”ל/ית ללקוחות, לספקים ולעובדים, לעיתים הברכה המעוצבת מצורפת למתנה לחג.

אם בחרתם להעניק ברכות ממותגות שימו לב שצריך לשלוח אותן בזמן ולכן כדאי להיערך כמה שיותר מוקדם לנושא – גם מבחינה תקציבית וגם מבחינת לוגיסטיקה.

 

אבל אתם ודאי שואלים “למה כדאי בכלל להשקיע זמן וכסף בברכה מעוצבת ללקוחות?” 

ולכן ריכזתי כאן כמה סיבות שכדאי לקחת אותן בחשבון:

  • בשליחת ברכה מעוצבת וממותגת אתם מבדלים את עצמכם למול המתחרים, שומרים את תשומת הלב של הלקוחות שלכם קרובה אליכם ומאפשרים להם הצצה נוספת לתכנים ולמוצרים שיש לכם להציע לקראת החג המתקרב – זוהי הזדמנות להעניק להם הטבה ייחודית או להציג בפניהם מבצע משתלם.

 

  • כולם שולחים היום ברכות דיגיטליות והמייל מתמלא בברכות מכל רשימות התפוצה שהלקוח נרשם אליהם בעבר. אני מציעה לחזור למקורות ולשלוח כרטיס ברכה אישי, ממותג ומעוצב. נכון שזה יעלה קצת יותר מסתם לשלוח מייל כי יש לקחת בחשבון את עלויות ההדפסה וגם את עלויות המשלוח, אבל האפקטיביות של כרטיס ברכה מודפס יכולה להיות גדולה יותר, בעיקר אם הוספתם ערך נוסף והשלמת החוויה ברכישה של שירות/מוצר בעקבות הברכה ששלחתם, שלא תיעלם בין עשרות/מאות המיילים שלא נקראו בתקופות החגים.

 

  • אם יש לכם קהל לקוחות מצומצם יחסית, שקלו אפילו להוסיף כמה מילים ו/או חתימה בכתב ידכם, זה יהיה שווה את היד שתכאב מרוב חתימות כשהלקוח יקבל את הברכה ויראה שכתבתם לו בעצמכם – יחס אישי שווה המון! אם יש לכם קהל לקוחות רחב שקלו להוסיף את המגע האישי שלכם ללקוחות מיוחדים נבחרים, כאלה שאתם מכירים באופן אישי וחוזרים אליכם באופן קבוע במשך תקופה ארוכה. זו גם הזדמנות “להעיר” לקוחות עבר רדומים, לקרב אותם בחזרה ולהראות להם שלא שכחתם אותם!

 

  • בעולם המהיר שאנחנו חיים בו, הכל אינסטנט, רגעי וחולף. אנשים קוראים פחות, מנומסים פחות… שליחת כרטיס ברכה אישי מאפשר לכם להראות ללקוחותיכם שאתם מוקירי תודה על היותם לקוחות שלכם – כי הרי מי אנחנו ללא הלקוחות שלנו?

 

בואו להשקיע בלקוחות ובעובדים שלכם, פנו אלי להצעה מותאמת ומשתלמת