פרסומים

פרסומים – הדלק של העסק

פרסומים הם הדלק השיווקי של העסק שלכם – כמו שברכב שלכם יש צורך למלא דלק כל X נסיעות, כך גם מערך השיווק שלכם זקוק מדי פעם ל”דחיפה” (כל עסק וצרכיו השיווקיים) ע”י עדכון הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים לגבי המוצרים ו/או השירותים שלכם באופן ויזואלי, מכירתי ומושך את העין.

הפרסומים הם למעשה היח”צ בהם אתם שולטים על המסר, על התוכן ועל הנראות שלהם.

כל מודעת פרסומת מעוצבת מבטיחה לכם יותר פניות מאשר פניה טקסטואלית בלבד. למשל – פרסום פוסט בפייסבוק ובו מבצע על מוצר שאתם מוכרים – אם תוסיפו תמונה מעוצבת הכוללת את פרטי המבצע (מחיר / הנחה / הטבה) בנוסף לתמונת המוצר, זה יהיה אפקטיבי יותר מפוסט טקסטואלי בלבד.

דוגמה נוספת היא קו אחיד של פוסטים מעוצבים שבהם הקו העיצובי אחיד והתוכן משתנה / מתחלף לפי הצורך: למשל – אעצב עבורכם מסגרת עם הלוגו ו/או טקסט קבוע ותוכלו מאחוריה להוסיף כל תמונה וטקסט שתבחרו.

ריכזתי עבורכם מידע על הפרסומים השונים – על ההבדלים ביניהם, כמה עצות של “עשה ואל תעשה” וטיפים חשובים. 

 

סוגי הפרסומים הנפוצים:

 

  • עלון מידע / ברושור – חומר שיווקי נהדר המספק ללקוחות פוטנציאליים מידע על המוצרים/שירותים שמספק העסק שלכם. עלון מידע שבנוי מכתיבה משכנעת ומעוצב היטב יכול לסייע בהגדלת המכירות שלכם!

 

  • פלאייר (דף מכירות) –  סוג הפרסום הנפוץ ביותר. הפלאייר יכול לשמש גם בדפוס וגם בעולם הדיגיטלי (באתרי אינטרנט, ברשתות החברתיות, בניוזלטרים וכו’)

בשונה מהברושור – על גבי הפלאייר רצוי לרכז נקודות עיקריות של מידע על המוצר/שירות שלכם ולא מידע מורחב ומפורט. הפלאייר צריך להיות ממוקד מטרה: מכירת השירות/המבצע הספציפי שיש לכם להציע. בתוכן של פלאייר פרסומי נתכנן לשים כמה שפחות טקסט ונשאיר את המוצר/שירות במרכז המיקוד. שימו לב שבעיצוב פלאייר נהוג ש”פחות זה יותר” – עיצוב נקי ומרווח מאפשר להעביר את המסר המכירתי שלכם בצורה יותר מדויקת ומפתה.

 

  • פוסטר /כרזה/ רול אפ – סוג פרסום זה משמש בדרך כלל לקמפיין ספציפי או לצורך פרסום שיישאר תלוי/עומד לאורך זמן. בדומה לעיצוב פלאייר הפוסטר צריך להיות ממוקד מטרה – זכרו – פחות זה יותר! המסר המכירתי צריך לעבור בכמה שפחות מילים. חלוקת המבנה של הפוסטר צריכה להתאים למיקום בו הפוסטר/רול-אפ ימוקמו, כך שהמסר ופרטי הקשר שלכם לא “יעלמו מן העין” בגלל מיקום לא נכון.

 

לקריאת המאמר המלא, הטיפים והנקודות החשובות כשניגשים לעבוד על קמפיין פרסום מעוצב לחצו כאן

 

רוצה לפרסם מבצע מיוחד או עלון פרסומי לעסק שלך (לדפוס ו/או לאינטרנט)? יחד נגבש קונספט וניצור את מודעת הפרסומת שמתאימה בדיוק לך ולעסק שלך!